Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Зеленського обіцяють скоротити шлях від Харкова до моря

Йдеться про нову залізничну магістраль.

Зараз з Харкова до Маріуполя можна дістатися потягом за 14 годин, нова залізнична магістраль скоротить цей шлях на шість годин.

У Міністерстві інфраструктури розглядають варіанти, щоб скоротити час у дорозі. Один з них — нова магістраль Покровськ — Курахове — Шахта "Південнодонбаська" — Волноваха — Маріуполь. Про це повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубрак.

"Передбачається електрифікація 46,5 кілометра, добудова 20 кілометрів і реконструкція 18 кілометрів шляхів. Це дозволить скоротити час у дорозі до Харкова на шість годин. Попередня вартість проєкту — 2 мільярди 600 мільйонів гривень", — написав міністр інфраструктури у Facebook.

Олександр Кубрак уточнив, зараз до Маріуполя веде єдина залізнична колія Запоріжжя — Комиш-Зоря — Волноваха. Ця ділянка перевантажена, неелектрифікована і частково одноколійна. Час у дорозі — від 14 до 19 годин до Києва і 14 годин до Харкова.

"Завдяки налагодженню тарифної політики вантажних перевезень на "Укрзалізниці" у держави з'явилася можливість оновлювати залізничну інфраструктуру власними ресурсами. Водночас державні інвестиції створюють умови для бізнесу, який може розвивати логістику, придорожню інфраструктуру, туризм, виробництво і так далі", — пояснив міністр інфраструктури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'янам запропонують подивитися у потягах фільми за одну гривню

Нагадаємо, "Укрзалізниця" почала тестувати нові швидкісні потяги для Харкова. Вони будуть ходити на приміських маршрутах. Перші потяги Stadler "Укрзалізниця" планує отримати до кінця 2022 року, запуск почнеться з київських маршрутів. Також їх будуть використовувати у Дніпрі і Харкові.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.