Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

29 березня, 2021 - 11:36

У забудовника хочуть забрати землю на Журавлівці, яку міськрада дешево віддала без торгів

застройка Журавлевского гидропарка. Иллюстративное фото: Харьков 1654
Йдеться про земельні ділянки площею 4,5 гектара в районі Журавлівського гідропарку.

У прокуратурі вважають, що землі можна використовувати ефективніше і отримати більше прибутку.

До Господарського суду Харківської області подали позовні заяви до Харківської міськради і товариства з обмеженою відповідальністю про визнання незаконними та скасування відповідних рішень ради, визнання недійсними договорів оренди землі та повернення громаді земельних ділянок площею 4,5 га. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Харківська міськрада надала в оренду земельні ділянки товариству з обмеженою відповідальністю для будівництва житлового комплексу, розташовані на березі річки Харків в районі Журавлівського гідропарку. На думку прокурорів, ринкова вартість зазначених ділянок становить понад 180 мільйонів гривень.

"Однак зазначені землі надано в оренду поза обов'язковою процедурою проведення земельних торгів, що є порушенням норм чинного законодавства. Територіальна громада Харкова позбулася права використовувати їх найбільш ефективно і отримати найвищу плату за користування ними. Це і стало підставою для направлення відповідного позову до суду", — пояснили в прокуратурі.

Уже відкрите провадження у справі. Про рішення за який період йдеться, в прокуратурі не відповіли.

Відзначимо, житлові комплекси в районі Журавлівського гідропарку звели будівельні компанії "Воробйові Гори" і "Житлобуд-1".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.