Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Вовчанську залишаються близько 50 жителів

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
Людей продовжують евакуювати.

У Харківській області продовжується евакуація з небезпечних населених пунктів.

На сьогодні із Чугуївського, Харківського та Богодухівського районів евакуювали 11 142 людини. Зокрема, це Липецький та Вовчанський напрямки. У місті Вовчанськ наразі залишаються близько 50 людей. Деяких жителів евакуюють уже пораненими, оскільки росіяни постійно б'ють по населених пунктах. Також під обстріли потрапляють волонтери та поліцейські, які проводять евакуацію.

Окупанти продовжують атакувати позиції Збройних сил України на Харківському напрямку, успіхів не мають, проте ситуація там залишається вкрай важкою. Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов в ефірі національного телемарафону.

"По Вовчанську — у нас приблизно залишається ще у місті 50 людей. Наразі лінія фронту там стабілізована, вона проходить фактично по річці Вовча. Наші Збройні сили намагаються всіляко відсунути ворога, намагаються покращити своє тактичне становище. Однак ворог так само не полишає спроб штурмувати, не полишає спроб зайти вглиб нашої території. Успіхів наразі немає", — сказав Синєгубов.

Зазначимо, до війни у Вовчанську мешкало близько 17 000 людей. Станом на 10 травня 2024 року, коли ворог почав новий наступ на Харківщині, у місті проживали приблизно 3000 мешканців.

Скільки людей залишаються у сусідніх селах, які зараз окуповані або лишаються у "сірій зоні", невідомо.

Як писав KHARKIV Today, станом на 17 травня відомо було, що російські окупанти захопили у полон та незаконно утримують до 40 жителів міста Вовчанськ. Це люди, які намагалися евакуюватися. Загарбники використовують їх як живий щит. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.