Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У водосховищі на Харківщині дозволили відновити рибогосподарську діяльність

Фото: КП "Харківводоканал"
Рішення ухвалила регіональна комісія з техногенно-екологічної безпеки.

Рибогосподарську діяльність дозволили, щоб уникнути екологічної катастрофи на водосховищі.

28 березня регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області ухвалила рішення щодо надання дозволу на рибогосподарську діяльність у Печенізькому водосховищі (Чугуївський район). Відповідний протокол засідання комісії опублікований на сайті Харківської обласної військової адміністрації.

"З метою недопущення екологічної катастрофи на Печенізькому водосховищі, за результатами обговорення регіональна комісія вирішила дозволити здійснення рибогосподарської діяльності на Печенізькому водосховищі, в межах чинного законодавства, ураховуючи поточний стан водойми та безпекову ситуацію", — сказано у протоколі.

Також комісія дозволила використовувати малі й моторні судна для проведення рибогосподарської діяльності.

Нагадаємо, станом на початок березня цього року рівень води у Печенізькому водосховищі був на 1,64 метра нижче допустимого. Через війну пошкоджена інфраструктура водосховища.

"Рівень води є майже критичним", — сказав 10 березня "Суспільному" заступник голови Харківської обласної військової адміністрації Євген Іванов.

У вересні минулого року окупанти намагалися зруйнувати дамбу Печенізького водосховища.

Як писав KHARKIV Today, 1 квітня у Харківській області почала діяти нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Крім того, з 24 червня 2022 року на водних об’єктах області повністю заборонений вилов всіх водних біоресурсів та навігація суден. Така заборона триватиме до закінчення дії воєнного стану.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.