Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Загарбники намагалися зруйнувати Печенізьку дамбу

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Влітку через напівзруйновану Печенізьку дамбу на підконтрольну Україні територію з окупації виїхали тисячі людей.

Шлюз через Печенізьку дамбу підірвали на початку війни, перейти її можна лише пішки. 

Противник продовжує зосереджувати зусилля на спробах повної окупації Донецької області, організації оборони та утриманні захоплених територій, а також зриві активних дій Сил оборони на окремих напрямках. Про це у вечірньому зведенні 20 вересня повідомив Генеральний штаб Збройних сил України. 

"У населеному пункті Печеніги (укрупнений Чугуївський район) окупанти намагалися зруйнувати дамбу Печенізького водосховища, успіху не мали", — розповіли захисники.

За даними Генштабу ЗСУ, росіяни обстрілювали райони населених пунктів Козача Лопань (колишній Дергачівський, укрупнений Харківський район), Стрілеча, Глибоке (Харківський район), Дергачі (укрупнений Харківський район), Фиголівка, Дворічна (колишній Дворічанський, укрупнений Купʼянський район), Шевченкове (укрупнений Купʼянський район), Куп’янськ (Купʼянський район) та Кам’янка (колишній Дворічанський, укрупнений Купʼянський район).

Нагадаємо, Печенізька дамба з кінця травня і до початку вересня була дорогою життя для тих, хто хотів виїхати з окупації. Люди, ризикуючи життям, приїздили туди щопонеділка з захоплених населених пунктів Харківщини, а також Луганської області, щоб по вузенькому переходу пішки потрапити на підконтрольну Україні територію. Нерідко під час евакуації лунали обстріли. Усього евакуювалися більше 10 000 людей.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.