Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Верховній Раді зареєстрували постанову про вибори в Харкові на Хелловін

Вибори хочуть провести в останню неділю жовтня.

Тепер постанову повинна підтримати Верховна Рада.

Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування зареєстрував у Верховній Раді постанову №5292 про призначення в Харкові позачергових виборів Харківського міського голови на 31 жовтня 2021 року. Про це повідомив народний депутат Олександр Качура.

У постанові говориться, що вибори призначаються у зв'язку з достроковим припиненням повноважень мера Харкова Геннадія Кернеса.

Центральній виборчій комісії доручають визначити обсяг бюджетних видатків для проведення виборів мера Харкова, Кабінету міністрів України — забезпечити фінансування виборів за рахунок коштів цільової субвенції з державного бюджету.

Як писав KHARKIV Today, 17 березня профільний комітет Верховної Ради підтримав призначення виборів мера Харкова на 31 жовтня 2021 року

До цього комітет вже розглядав  питання про призначення виборів мера Харкова. Однак передати його на розгляд Верховній Раді не змогли, оскільки не отримали необхідні копії документів від Харківської міськради — свідоцтва про смерть мера Геннадія Кернеса або рішення Харківської міськради про визнання мера померлим, була тільки заява секретаря міськради Ігоря Терехова.

Тоді нардепи написали до міськради звернення з проханням припинити повноваження Геннадія Кернеса. На сесії 24 лютого Харківська міськрада проголосувала за дострокове припинення повноважень п'ятого мера Харкова. 3 березня Верховна Рада отримала документи з Харківської міськради.

Нагадаємо, п'ятий мер Харкова Геннадій Кернес помер 16 грудня, причиною стали ускладнення після коронавірусу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.