Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У центрі Харкова відреставрують ще одну пам'ятку архітектури

Фото: Kharkov go
Для реставрації шукають підрядника.

Триповерховий житловий будинок-пам'ятку архітектури відреставрують до кінця 2022 року.

Департамент житлово-комунального господарства Харківської міської ради планує закупити послугу з ремонтно-реставраційних робіт багатоквартирного житлового будинку-пам'ятки архітектури на вулиці Дарвіна, 35. Відповідний тендер опублікований на сайті державних закупівель ProZorro.

Відзначимо, триповерховий особняк на вулиці Дарвіна, 35 побудований у 1913 році за проєктом архітектора Мойсея Компанійця.

У документації — 82 найменування. Сюди входить ремонт покрівлі (демонтаж покриттів, укладання даху черепицею, обладнання снігозатримувачів, заміна деяких пошкоджених елементів), горища (розбирання кам'яної кладки стін, утеплення перекриттів), фасаду у дворі (оновлення штукатурки, ґрунтовка і фарбування), а також фасаду торця і лицьової стіни, прорізів (фарбування дверних прорізів).

Аукціон призначений на 30 серпня. Фірма-переможець завершить реставрацію до 31 грудня 2022 року. Гарантія на виконані роботи складе п'ять років.

Як писав KHARKIV Today, до кінця 2022 року також ще планують відреставрувати  пам'ятку архітектури на вулиці Маршала Бажанова, 14 — прибутковий будинок Макса Гельферіха.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.