Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У центрі Харкова відбуваються обшуки

Правоохоронці проводили слідчо-оперативні дії на вулиці Мироносицькій, 21.

Обшук проводила Служба безпеки України.

Вранці, 9 лютого, у приміщенні на вулиці Мироносицькій, 21 проходили обшуки. Відео з місця події опублікували очевидці у соцмережах. На кадрах видно, що частина правоохоронців заходять до будівлі, двоє залишаються на вулиці за автомобілем, із ними ще кілька людей, серед яких співробітники СБУ.

У пресслужбі СБУ проведення обшуків підтвердили, детальну інформацію обіцяли надати пізніше.

Опівдні у будівлі за вказаною адресою не було нікого. Вивіска свідчить, що тут знаходиться фірма "Мороз та партнери".

До того ж, згідно з даними у відкритих джерелах, за тією адресою зареєстровано кілька фірм, засновниками яких є зять Вадима Казарцева, Олег Кияшко.

обыски
Будинок на вулиці Мироносицькій, 21. Фото: KHARKIV Today

Пізніше в СБУ розповіли подробиці обшуків та причину. За їхніми даними, злочинне угруповання розкрадало державні надра у Харківській області. У СБУ уточнили, до організації злочинної схеми розкрадання надр причетні місцеві жителі, які раніше входили до так званого організованого злочинного угруповання Князя, знешкодженого у 2020 році.

Як писав KHARKIV Today, Вадим Казарцев відомий як кримінальний авторитет "Князь". Він помер восени 2020 року. Вадиму Казарцеву було 60 років, його пов'язували з Ігорем Райніним. Наприкінці липня 2020 року СБУ затримала членів його організованого злочинного угруповання, яке займалося вимаганням, рейдерством та умисними вбивствами у Харківській, Дніпропетровській та Полтавській областях. За інформацією силовиків, "Князь" керував діяльністю ОЗУ з-за кордону.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.