Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У центрі Харкова та на проспекті Григоренка заборонили проїзд транспорту

Фото: Патрульна поліція у Харківській області
Комунальники працюють у місцях, де напередодні були ракетні удари.

Вулицею Римарською можуть пересуватися лише екстрені та ремонтні служби.

Зранку 6 червня проїзд транспорту вулицею Римарською заборонений. Обмеження діятиме до повного усунення наслідків обстрілу. На ділянці чергують патрульні, які дозволяють проїзд лише транспорту, що здійснює ремонт.

"Патрульні поліцейські здійснюють відвід цивільного транспорту та забезпечують безперешкодний проїзд ремонтної техніки. Обмеження діятимуть на час виконання ремонтних робіт. Просимо водіїв врахувати тимчасові зміни у русі та завчасно спланувати свій маршрут", — звернулися у Патрульній поліції у Харківській області.

Як повідомили у комунальному підприємстві "Харківводоканал", уранці 6 червня бригади розпочали проводити ремонт на водоводі діаметром 400 міліметрів у Шевченківському районі, який був зруйнований під час ракетного удару 5 квітня. За словами начальника служби зовнішніх водопровідних мереж Шевченківського району Андрія Целогородцева, у трубопровід було пряме влучення.

"Усунення нештатної ситуації розпочали відразу після обстрілу, інтенсивними темпами провели комплекс підготовчих робіт. Ремонтники забезпечені необхідною технікою та матеріалами. Після діагностики намітили заміну 30 метрів ділянки водоводу. Завершуємо підготовчі заходи та розпочинаємо безпосередньо заміну трубопроводу", — сказав Андрій Целогородцев.

Через невідкладні ремонтні роботи перекритий рух і на Нових Будинках - на проспекті Петра Григоренка. Тут так само проїзд дозволений тільки спецтехніці, повідомили у патрульній поліції.

Як писав KHARKIV Today, близько 23:30 5 червня російські окупанти обстріляли Харків. По Слобідському та Шевченківському районах запустили три ракети С-300. Влучання було у парковку біля аеропорту та дорожнє покриття в центрі Харкова (вулиця Римарська), там пошкоджений водогін. Також пошкоджень зазнали приватні автівки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.