Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У трьох населених пунктах неподалік Харкова з'явилося світло

Фото: АО "Харьковоблэнерго"
Електроенергія є приблизно у 500 будинках.

На роботи знадобилось два тижні.

Електропостачання у трьох населених пунктах Харківського району — селах Благодатне, Затишшя та селищі Елітне повністю відновили енергетики. Про це 8 червня повідомили у АТ "Харківобленерго".

"Одного погляду достатньо, щоб уявити запеклий характер бойових дій, що відбувалися з обох боків Об'їзної дороги. На кожному кроці — покриті гаром залишки добротних будинків, зруйновані огорожі, розбиті лінії електропередач. Як тільки вщухли обстріли, до своїх будинків почали повертатися місцеві жителі. Нещодавно почався рух автобусів, і тепер дістатися до покинутих будинків можуть не лише власники автомобілів. Перед енергетиками постало пріоритетне завдання — у найкоротші терміни повернути людям світло", — поділилися там.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через обстріл селище у Харківській області залишилося без води та світла

Фото: АО "Харьковоблэнерго"
Фото: АТ "Харківобленерго"

Незважаючи на небезпеку, енергетики зробили свою роботу.

"Під гуркіт близької канонади фахівці Липецького району електричних мереж упорядкували розбиті лінії електропередач: замінили перебитий провід та пошкоджені вибухами опори. Через великий обсяг аварійно-відновлювальних робіт ремонтні бригади посилили працівники з Шевченківського району, які виїхали з тимчасово окупованої території", — розповіли в АТ "Харківобленерго".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У будинки на околиці Харкова повернули газ

Фото: АО "Харьковоблэнерго"
Фото: АТ "Харківобленерго"

Протягом двох тижнів енергетики у повному обсязі відновили енергоживлення майже до 500 домоволодінь у селах Благодатне, Затишшя та Елітне.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.