Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У три райони Харківської області поїдуть нові швидкі

Фото: ХОГА
Автомобілі повинні проїхати проблемними дорогами взимку, оскільки вони повнопривідні.

Автомобілі Volkswagen Crafter повністю обладнані.

13 липня Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав три машини Volkswagen Crafter. Про це повідомили у Харківській облдержадміністрації.

"Сьогодні ми отримали останню партію карет "швидкої", закуплених Міністерством охорони здоров'я. Загалом область отримала 24 машини. Це повнопривідні машини, що дуже важливо для обслуговування у районах області, де у сільській місцевості можуть бути проблеми з дорогами взимку. Машини відносяться до категорії B, повністю обладнані всім необхідним", — розповів директор обласного департаменту охорони здоров'я Максим Хаустов.

Нові Volkswagen Crafter отримають Ізюмський, Чугуївський і Харківський райони.

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

За словами директора Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктора Забашти, у цьому році автопарк швидких поповнився. 60 машин закупили за гроші Національної служби здоров'я України та 24 купило МОЗ. Це дозволило повністю відмовитися від оренди "швидких" у районних лікарнях.

"Ми практично до сьогоднішнього дня продовжували оренду в районних лікарнях — УАЗів, газелей і так далі. Зараз ми повністю переходимо на іномарки. Ці Volkswagen Crafter повністю оснащені всім сучасним обладнанням відповідно до типу B. Співробітники добре володіють ним, але, я думаю, буде ще спеціальне навчання саме під ці машини", — пояснив Віктор Забашта.

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

Нагадаємо, у травні до Харкова приїхали одинадцять нових спеціалізованих автомобілів Citroen Jumper, класу B і п'ять реанімобілів Citroen Jumper, класу С.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.