Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Польща допомогла відкрити модульну "швидку" у Харкові

Фото: ХОВА
Це будинки, де медики приймають пацієнтів.

Модульний центр замінить відділення екстреної допомоги, яке було зруйновано через обстріли.

У Харкові з'явився ще один модульний центр екстреної медичної допомоги. Його встановили у районі Північної Салтівки. Відкрити модульний центр допоміг уряд Польщі. Він став сьомим центром, який монтують за проєктом "Польська допомога", повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Модульні будиночки обладнані всім необхідним для безпечної і комфортної роботи наших бригад. Тут є місця для прийому пацієнтів, відпочинку персоналу тощо. Будинки підключені до електромережі, водопостачання й каналізації. Передбачена також система альтернативного живлення — це електрогенератор та сонячні батареї", — повідомив директор Харківського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктор Забашта.

Як розповіла завідувач 10-го відділення Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Харкова Тетяна Мікулінська, під час обстрілів була зруйнована будівля, де знаходилося це відділення, тому медики виїхали. Зараз вони повернулися у модульний центр, аби допомагати людям.

"4 березня ми були вимушені покинути цю територію, тому що вже не було зв'язку, і бригади не могли отримувати виклики. Нещодавно ми повернулися назад, на Північну Салтівку, де працюємо, надаємо допомогу населенню, яке поступово повертається у цей район", — сказала Мікулінська.

з
Фото: ХОВА

Як писав KHARKIV Today, на початку листопада в Ізюмі почали заливати фундамент у зруйнованому корпусі лікарні. Зруйнований хірургічний корпус демонтований.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.