Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У травні тривоги у Харкові лунали майже 500 годин

Обстріл "Епіцентру". Фото: Сергій Козлов
Це близько 20 діб.

За місяць Росія вбила 39 жителів Харкова.

У травні у Харкові повітряні тривоги лунали майже 500 годин. Російські окупанти понад 70 разів обстріляли місто. За місяць через російські удари загинули 39 людей, ще понад 200 людей були поранені.

"Повітряні тривоги тривали практично 500 годин, приблизно 20 діб, було 76 обстрілів. На жаль, ми маємо за травень загиблими 39 людей, 239 людей отримали поранення. І це жахливі події. Після того, як був наданий дозвіл на використання зброї виключно по військових об'єктах у прикордонній території, де знаходиться Російська Федерація, були ліквідовані декілька пускових установок, і сьогодні зовсім інша ситуація в місті. Тривають обстріли, але інтенсивність їхня зовсім інша", — повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов у коментарі "Харків Новини".

Нагадаємо, у Харкові неможливо зменшити кількість і тривалість повітряних тривог. Про це повідомив директор департаменту цивільного захисту населення ХОВА Іван Сокол. 

Як писав KHARKIV Today, наприкінці травня Байден дозволив Україні використовувати західну зброю по Росії для контрударів на Харківщині. Проте політика США щодо ударів на великі відстані всередині Росії не змінилася.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.