Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У справі про вимагання 600 тисяч доларів у фермера з Харківської області — нові підозрювані

Фото: Харьковская областная прокуратура
Підозри ще восьмеро зловмисників отримали через п'ять місяців після події.

За даними прокуратури, вимагачі також налагодили торгову мережу з продажу контрабандної та контрафактної продукції, зокрема, тютюнових і алкогольних виробів.

Наприкінці березня у селищі Панютине (Лозівський район) організована група висунула вимогу голові підприємства перереєструвати належне йому підприємство на них. Зловмисники побили чоловіка і сказали, що якщо він відмовить їм, то постраждають члени його сім'ї. Наступного дня потерпілий заявив про дії вимагачів. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

14 квітня у готелі Kharkiv Palacе потерпілий передав групі вимагачів 600 тисяч доларів. Відразу після цього п'ятьох людей затримали у порядку ст. 208 Кримінально-процесуального Кодексу України, пізніше їм пред'явили підозри. Під час слідства знайшли і інших членів цього угруповання, вони займалися здирством і захопленням майна.Також організована злочинна група налагодила торгову мережу з продажу контрабандної та контрафактної продукції, зокрема, тютюнових і алкогольних виробів.

Фото: Харьковская областная прокуратура
Фото: Харківська обласна прокуратура 

8 вересня під час обшуків вдома у членів угруповання і у місцях зберігання незаконної продукції знайшли і забрали майже 500 тисяч гривень, тютюнові вироби без марок акцизного податку на загальну суму понад 5 мільйонів гривень, печатки підприємств з ознаками фіктивності, чорнові записи.

Ще вісьмом учасникам угруповання пред'явили підозри за ч.2 ст.189, ч.4 ст.189 Кримінального кодексу України (вимагання, вчинене організованою групою). Частина підозрюваних вже знаходиться під вартою. Щодо інших — вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Максимальна санкція статей передбачає позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Борці з наркотиками "займалися рекетом у Харкові

Нагадаємо, у відділі комунікації Нацполіції у Харківській області розповідали, що всі затримані наприкінці березня — учасники організованого злочинного угруповання і у них суттєві зв'язки з криміналітетом. Через кілька днів після першої зустрічі для підтвердження своїх злочинних намірів зловмисники пошкодили автомобіль потерпілого та залишили на його капоті жалобні вінки.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.