Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У селищі на Харківщині просять зменшити часові інтервали відключення світла

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
У Слобожанському не працюють підприємства та організації.

У Слобожанському вимикають світло до восьми годин.

Слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр звернувся до компанії "Харківобленерго" щодо диференційованого виконання графіків відключення електрики у селищі та зменшення часових інтервалів відключення світла. Відповідне звернення опублікувала Слобожанська селищна рада.

У зверненні селищний голова пояснив, що через тривале відключення світла у Слобожанському ускладнюється робота підприємств, установ та організацій, закладів сфери обслуговування та торгівлі. Це викликає невдоволення мешканців Слобожанської громади, особливо тих, у кого є малолітні діти, мешканців, що мають інвалідність, та людей похилого віку. Мешканці багатоповерхівок не можуть приготувати їжу.

"Тривалі відключення електроенергії по 7-8 годин особливо є відчутними для мешканців багатоповерхових будинків, квартири яких не газифіковані, а обладнані електроплитами (не має можливості приготувати або підігріти їжу). Мешканці вищевказаних квартир знаходяться у відчаї, адже залишилися без засобів існування", — зазначив Дмитро Діхтяр.

У "Харківобленерго" Діхтяр просить вирішити проблему, аби зменшити соціальну напругу серед населення Слобожанського.

"Просимо Вас розглянути можливість вирішення питання щодо диференційованого виконання графіків відключення електричної енергії, а також зменшення часових інтервалів відключення електроенергії у селищі Слобожанське", — звернувся Дмитро Діхтяр до виконуючого обов'язки компанії "Харківобленерго" Костянтину Логвиненку.

Як писав KHARKIV Today,  29 листопада у Харкові та в області знову застосували аварійні відключення електрики. Світла може не бути по 9 годин і більше. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.