Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У селище Харківської області потрібний сімейний лікар

Відкрито вакансію у селищі Буди.

Зарплата сімейного лікаря становитиме 20 000 гривень.

Комунальному підприємству з охорони здоров'я у селищі Буди Харківської області потрібен лікар загальної практики — сімейний лікар. Про це повідомили у Харківській обласній службі зайнятості.

До обов'язків сімейного лікаря входить обстеження пацієнта, постановка діагнозу, призначення консультацій лікарів-фахівців для встановлення заключних діагнозів.

Як зазначили у Службі зайнятості, кандидат має знати сучасні методи терапії та профілактики психічних захворювань, організовувати та проводити профілактичні огляди, диспансерне спостереження за хворими, оформляти лікарняні листи, надсилати на лікарсько-консультативну комісію та медико-соціальну експертизу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ким можна влаштуватися на роботу у Харкові у воєнний час

Сімейного лікаря шукають на п'ятиденний робочий тиждень із гнучким графіком роботи (позмінно). У кандидата на посаду має бути вища освіта за спеціальністю "медицина".

Дізнатися детальну інформацію про вакансію можна за номером телефону — (050) 740 71 81(Фахівець Харківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Олена Андріївна).

Як писав KHARKIV Today, комунальному закладу охорони здоров'я Харкова потрібен лікар ультразвукової діагностики.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.