Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У село в Харківській області повернули світло

Балаклія після деокупація. Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Знову зі світлом жителі Петрівського на Балаклійщині.

У Петрівському світла не було з початку квітня.

11 листопада у селі Петрівське Балаклійської громади відновили електропостачання. Розпочати подачу світла змогли після розмінування ділянок електромереж, які замінували окупанти, та ремонту пошкодженого обладнання. Про це повідомили у Балаклійській міській раді.

"Окупанти залишили після себе зруйновану енергетичну інфраструктуру. Головною перешкодою для швидкого відновлення електропостачання було замінування електричних мереж. Завдяки героїчній роботі саперів та енергетиків вдалося провести роботи з розмінування ліній електропередач, усунути пошкодження на них та відновити роботу трансформаторних підстанцій", — розповіли у Балаклійській міськраді.

Наразі роботи з відновлення електропостачання проводять у населених пунктах Гусарівського, Протопопівського, Чепільського та Новогусарівського старостинських округів.

Як писав KHARKIV Today, 9 листопада світло відновили у домівки 500 споживачів Старого Салтова. Ремонтні роботи продовжуються, однак вони ускладнюються відсутністю моста. На місце робіт енергетикам доводиться діставатися на моторному човні.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.