Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У разі блекауту на вулицях Харкова стане більше поліцейських

Поліція готується до найгіршого сценарію.

Співробітники поліції будуть охороняти об'єкти критичної інфраструктури, банки та музеї.

У разі знеструмлення Харківської області на вулицях збільшать кількість поліцейських. Це необхідно для того, щоб уникнути паніки серед мешканців регіону, а також запобігти мародерству та іншим правопорушенням. Про це повідомив начальник Головного управління Нацполіції в Харківській області Володимир Тимошко на сесії Харківської обласної ради.

"Хотів би звернути увагу, що ми підготовлені, і у нас є відповідні плани роботи, розрахунки на період можливого блекауту. У разі блекауту кількість поліцейських на вулицях буде одразу збільшена, поліцейські будуть наближені до об'єктів критичної інфраструктури, банківських установ, музеїв, об'єктів, де знаходиться інше цінне майно, з метою недопущення паніки серед населення, проявів мародерства і своєчасного реагування на кримінальні правопорушення", — сказав Тимошко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як у Харкові та області вимикають світло (новий графік)

За словами начальника ГУ Нацполіції в Харківській області, на сьогодні на випадок блекауту розгорнуті пункти обігріву у всіх відділах та управліннях поліції регіону. В них жителі Харківщини можуть зігрітися та зарядити гаджети.

"На кожному відділку і відділенні, райуправлінні поліції розгорнуті пункти обігріву і зв'язку. Ми надаємо населенню інформацію щодо розташування цих пунктів для того, щоб у період, якщо виникне питання з блекаутом, люди могли зідзвонитися телефоном або обігрітися не лише в "пунктах незламності", а також у пунктах поліції", — повідомив Володимир Тимошко.

Як писав KHARKIV Today, 1 грудня у Харкові запрацювали пункти видачі їжі. Гарячу єжу можна отримати щодня з 11:00 до 14:00. Пункти розташовані у 35 харківських школах.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.