Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У постраждалих харківських багатоповерхівках зробили перерахунок за газ

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
газ, цена на газ, Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У березні та квітні перерахували нарахування 180 тисячам жителям.

Перерахунок роблять домогосподарствам, підприємствам та бюджетним установам, які постраждали внаслідок війни у Харкові та області.

У березні та квітні харківські газові компанії провели перерахунок вартості послуг розподілу газу майже для 180 000 клієнтів. У травні перерахунок планують зробити ще для 86,2 тисячі споживачів. Про це повідомили у компанії "Харківміськгаз".

"Перерахунок або призупинення нарахувань за розподіл газу акціонерні товариства "Харківгаз" і "Харківміськгаз", як оператори газорозподільної мережі, здійснюють у разі пошкодження окупантом об'єктів газорозподільної інфраструктури, які позбавили споживачів можливості користуватися послугами з розподілу газу", — сказано у повідомленні.

Як пояснили у компанії, перерахунок проводять на підставі актів аварійних та технічних служб щодо пошкодження об'єктів критичної інфраструктури, з призупиненням роботи газорозподільної системи. Послугу не рахуватимуть до відновлення газопостачання.

Також перерахунок можуть здійснити за заявою власника будинку, подану через клієнтський простір або за допомогою листа на електронні адреси:

  • contact@kh.104.ua — для споживачів газу у Харківській області;
  • contact@khgor.104.ua — для споживачів газу у Харкові.

У заяві слід зазначити адресу будинку, особистий рахунок та прикріпити документальне підтвердження руйнування будинку через війну.

Як писав KHARKIV Todаy, раніше компанія "Харківобенерго" повідомила, що зробить перерахунок, якщо у квитанціях буде відображено некоректні показники. Споживачам, які не змогли передати показання, розрахунок зроблять за середньодобовим споживанням.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.