Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У пошкоджених під час ракетної атаки будинках почали підключати газ

Фото: "Харківміськгаз"
Мешканцям потрібно надати доступ газовикам для відновлення газу у квартирах.

Газовики обстежують газопроводи по центральній вулиці, яка потрапила під обстріл, та проводять ремонто-відновлювальні роботи.

У будинках, які були пошкоджені через ракетний обстріл Харкова 5 лютого, почали відновлювати газопостачання. Для цього газовикам необхідно отримати доступ до квартир. Про це повідомили у компанії "Харківміськгаз".

"Газопостачання до постраждалих будинків уже почали повертати. Відновлення здійснюється за наявності доступу до квартир та технічних можливостей згідно з правилами безпеки", — пояснили у "Харківміськгазі".

Як розповіли у компанії "Харківміськгаз", від вибуху та уламків ракети був повністю зруйнований газопровід низького тиску. На місці обстрілу проводяться ремонтно-відновлювальні роботи.

Газовики замінили пошкоджені ділянки газогонів і зруйновані вимикаючі пристрої, заварили кілька десятків отворів на газопроводах. Наразі співробітники "Харківмісьгазу" продовжують обстежувати підземні газопроводи середнього та низького тиску по вулиці, яка потрапила під обстріл, локалізують та усувають витоки газу.

Як писав KHARKIV Today, 5 лютого о 8:20 російські окупанти завдали два ракетних удари по центру Харкова. Внаслідок обстрілів пошкоджена будівля Харківського національного університету міського господарства та житлові будинки.

Постраждали п'ятеро людей: охоронець вишу, а також 54-річна жінка та троє чоловіків 51, 55 та 58 років. Жінка й троє чоловіків постраждали через влучання ракети біля житлових будинків.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.