Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У передмісті Харкова планують завершити відновлення 27 багатоквартирних будинків

Ілюстартивне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Цьогоріч люди зможуть повернутися у свої помешкання.

27 багатоквартирних будинків у Дергачах та Руській Лозовій, відновлених після обстрілів росіян, планують здати в експлуатацію цього року.

Про це йдеться на сайті ХОВА.

Внаслідок активних бойових дій в Дергачівській тергромаді було пошкоджено тисячі приватних та багатоквартирних будинків.

"Торік коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії та з міського бюджету Дергачівської громади було розпочато капітальний ремонт багатоповерхівок, які зазнали значних руйнувань внаслідок дій окупанта. Цьогоріч, після всіх відновлювальних робіт, люди зможуть повернутися у свої помешкання", — зазначив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

У Дергачах та селищі Слатине завдяки іноземній допомозі відремонтували покрівлі в 12 багатоквартирних будинках. Також оновлено ще додатково 17 дахів коштом місцевого бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У громаді на Харківщині пошкоджені будинки відремонтують повторно: адреси

"Вагомий внесок у відбудову житлового сектору докладають волонтерські організації. Завдяки переданим будматеріалам, вдалося провести оперативний ремонт більш ніж в 1000 приватних будинках. У 2024 році ми продовжимо заплановану відбудову ще 19 багатоквартирних будинків, які зазнали пошкоджень", — розповів начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко. 

Відновлюють і критичну інфраструктуру — нині відбудовано 5 із 7 котелень, забезпечено генераторами високої потужності на випадок довготривалої відсутності світла. Також у Дергачах замінили більше 1 кілометра водопровідної магістралі. Крім того, на Дергачівщині відновлювали дороги.

"Загалом вдалося провести частковий або капітальний ремонт 170 кілометрів покриття на дорогах місцевого і загального значення. Цьогоріч, за настання сприятливих погодних умов, плануємо розпочати роботи на ділянках ще 2 доріг", — додав Вячеслав Задоренко.

Як писав KHARKIV Today, на півночі Харківщині хочуть відновити пошкоджений росіянами інклюзивний центр. На відновлення потрібно понад 20 мільйонів гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.