Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У передмісті Харкова чоловік незаконно виловив риби на 100 тисяч гривень

Ілюстративне фото: Нацполіція в Харківській області
Рибалка завдав збитків державі.

У Черкаській Лозовій чоловік незаконно ловив сіткою лящів та товстолобів.

Увечері 18 листопада державні інспектори помітили на ставку поблизу села чоловіка у човні. Як виявилося, він вирішив порибалити, причому забороненим знаряддям лову — сіткою з льоси. 

На той час улов складав 61,8 кг риби: 27 лящів та 15 товстолобів. На місце подій інспектори викликали поліцейських, у чоловіка забрали човен, рибу та сітку.

Як повідомляє Харківський рибоохоронний патруль, рибалка завдав шкоди рибному господарству України на 99 тисяч гривень. За даним фактом вирішується питання про внесення інформації до ЄРДР. 

"На водних об’єктах нашого регіону повністю заборонений вилов всіх водних біоресурсів шляхом любительського, спортивного і промислового рибальства та заборонено навігацію малих суден, моторних суден, прогулянкових вітрильних суден, прогулянкових суден, спортивних та швидкісних суден, а також водних мотоциклів і засобів розваг на воді. Така заборона була ухвалена рішенням Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24 червня 2022 року і буде діяти до закінчення дії воєнного стану", — нагадують інспектори.

Як писав KHARKIV Today, з цього правила є деякі виключення. Навесні 2023 року рибогосподарську діяльність відновили у Печенізькому водосховищі, у вересні дозволили ловити рибу у Краснопавлівському водосховищі Лозівського району.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.