Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У парку Горького пояснили, чому зависли "Американські гірки"

Фото: Центральный парк культуры и отдыха им. М. Горького
Атракціон з людьми раптово зупинився на висоті 20 метрів.

Після перезапуску атракціону, відвідувачам парку, які зависли у повітрі, запропонували покататися ще раз.

Вдень у понеділок, 13 вересня, у харківському парку Горького посеред сеансу зупинився атракціон "Американські гірки". Люди зависли на висоті 20 метрів. На землю спускалися по спеціальній драбині.

"Все могло бути і гірше — можна було зависнути як кажани", — прокоментували надзвичайну подію у соцмережах.

У пресслужбі парку повідомили, що після НП співробітники парку визволили гостей і допомогли їм спуститися вниз. Постраждалих немає.

"При підйомі поїзда "Американських гірок" спрацювала система безпеки і поїзд зупинився на висоті 20 метрів. Комп'ютер заблокував рух і зупинив атракціон. Наші співробітники вручну відкрили захисні рами і допомогли людям спуститися вниз  спеціальними сходами. Після цього відбувся тестовий запуск, у ході якого система не виявила ніяких проблем у роботі", — розповіли у пресслужбі парку.

Відвідувачам, чия розвага перервалася раптовою зупинкою, після перезапуску "Американських гірок" запропонували покататися ще раз.

У парку Горького кажуть, що причина зупинки атракціону поки невідома. Щоб її встановити, техніки вивчають показники датчиків і систем.

"Атракціони парку Горького спроєктовані з дотриманням найвищих стандартів безпеки. Кожен оснащений датчиками, системами контролю і моніторингу, персонал навчений діям у разі НП. Вчора ввечері ситуація, що сталася, підтвердила надійність наших атракціонів і безпеку катання на них", — впевнені у парку.

Гості парку, які стали випадковими свідками надзвичайної події, знімали те, що відбувається, на відео і викладали у соцмережі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.