Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У “Офтальміці” та клініці ім. Гіршмана проходять обшуки

За інформацією джерел у правоохоронних органах, у двох медичних закладах — приватній клініці "Офтальміка" та у 14-й міській клінічній лікарні ім. проф. Гіршмана відбуваються обшуки. Слідчі дії проводять працівники слідчого управління ГУ НП у Харківській області, повідомляє Newsroom

Обшуки відбуваються у рамках розслідування замаху на співвласника клініки "Офтальміка" Бориса Медведєва його діловим партнером, який, на думку потерпілого, організував головний лікар лікарні ім. Гіршмана Михайло Ковтун. Також обшуки відбуваються у приміщеннях, які належать другові Михайла Ковтуна, колишньому судді Денису Чудовському.

1

Нагадаємо, у 2020 році на Бориса Медведєва було здійснено спробу замаху. Пізніше в інтерв'ю Медведєв розповів подробиці даної події та повідомив, що спроба замаху і погрози на адресу його сім'ї з боку Михайла Ковтуна є одним із способів зробити рейдерське захоплення клініки "Офтальміка", співвласником якої є Борис Медведєв.

Михайла Ковтуна підозрюють за двома статтями Кримінального кодексу України: стаття 129 (загроза вбивством) і стаття 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.