Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У новому торговому центрі вчилися гасити пожежу і знешкоджувати бомбу

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Навчання пройшли у ТРЦ "Нікольський".

У "Нікольському" тренувалися гасити пожежу і евакуювати людей, нейтралізувати отруйні речовини і шукати бомбу.

10 червня з 5:00 до 8.00 у торгово-розважальному центрі "Нікольський" (вулиця Пушкінська, 2А) пройшли тактико-спеціальні навчання. У них взяли участь рятувальники, поліцейські і співробітники екстреної медичної допомоги.

Жителі Харкова спостерігали біля "Нікольського" пожежні, поліцейські автомобілі і карети швидкої допомоги. Співробітники Харківського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вчилися надавати допомогу евакуйованим із ТРЦ. Співробітники ДСНС шукали бомбу за допомогою спеціального робота, поліцейські ловили злочинця.

Як повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області, під час навчань відпрацювали три епізоди з ліквідації надзвичайних ситуацій. Це — гасіння пожежі з евакуацією, ліквідація надзвичайної ситуації з наявністю у повітрі отруйних речовин і виявлення підозрілих предметів.

"Метою таких навчань було відпрацювання персоналом об'єкта організації проведення евакуації відвідувачів у ТРЦ і основних дій під час виникнення пожежі, взаємодія персоналу і особового складу пожежно-рятувальних підрозділів під час евакуації, порятунок відвідувачів і гасіння пожежі", — пояснили у ДСНС.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.