Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У "Нафтогазі" прокоментували обшуки в компанії "Харківгаз"

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Споживачам обіцяють покращити якість послуг.

"Група Нафтогаз" інтегрує до своєї структури підприємства "Дніпрогаз" та "Харківгаз".

Вони увійдуть до спеціально створеної компанії "Газорозподільні мережі", яка на 100% контролюється НАК "Нафтогаз України". Так в компанії прокоментували звинувачення з боку "Харківгазу" у рейдерському захопленні підприємства, на якому Нацполіція 16 січня провела обшуки.

У "Нафтогазі" посилаються на розпорядження Кабінету Міністрів від 28 травня 2022 р. № 429-р, яким уряд передав в управління "Групі Нафтогаз" підприємства, на які накладено арешт у кримінальних провадженнях, зокрема пакети акцій АТ "Дніпрогаз" та АТ "Харківгаз".

"Інтеграція відбувається у плановому режимі та з дотриманням  усіх вимог законодавства. Після завершення консолідації облгазів усі споживачі газу, незалежно від регіону проживання, матимуть однаковий доступ до якісного безперебійного постачання з гнучкою системою оплати і пакету додаткових послуг за зразком кращих європейських практик", — повідомляють у пресслужбі підприємства.

У "Нафтогазі" нагадали, що наприкінці 2022 року вже була проведена інтеграція ВАТ "Кіровоградгаз" з Кропивницького. Як стверджують у пресслужбі НАК, це дозволило прибрати понаднормові витрати газу та покращити рівень обслуговування споживачів. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.