Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У мобілізованих неподалік Харківщини росіян немає теплої форми та бронежилетів

"Недостачу" новоприбулих змушують купувати самим.

Перші "мобіки", яких кинули в Україну без підготовки, вже здаються в полон. 

У Росії та на тимчасово окупованих частинах областей України тривають заходи так званої часткової мобілізації. Новоприбулих не забезпечують найнеобхіднішим.

"У віддалених населених пунктах Російської Федерації мобілізації підлягає все чоловіче населення визначеної вікової категорії, незважаючи на відсутність досвіду проходження військової служби в минулому та бойового досвіду. Непоодинокі випадки мобілізації осіб з інвалідністю, онкохворих, багатодітних батьків та осіб старших за шістдесят років. В окремих регіонах населення намагається чинити спротив такій примусовій мобілізації", — розповіли захисники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після мобілізації Росія може відновити наступ на Харків — Bloomberg

В російських областях, що неподалік з Харківщиною, до так званої часткової мобілізації не готові. 

"Неготовність реалізації заходів мобілізації відзначено на збірних пунктах Бєлгородської та Ростовської областей. Так, новоприбулий особовий склад повинен за власний кошт придбати зимову форму одягу та засоби захисту", — поінформували у Генштабі ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Харківщині в полон захопили щойно мобілізованого бурята

Нагадаємо, 21 вересня президент Росії Володимир Путін оголосив про часткову мобілізацію в країні. За його словами, призову підлягатимуть лише військовозобов'язані запасу, передусім ті, хто має певні військово-облікові спеціальності та відповідний досвід.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.