Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У місті Харківської області витратять три мільйони гривень на бульдозер

Иллюстративное фото: agsolco.com
Машина працюватиме на полігоні твердих побутових відходів.

Серед іншого, бульдозер повинен бути оснащений обігрівачем і кондиціонером.

18 жовтня розпочався аукціон з купівлі бульдозера управлінням житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради. На машину хотіли витратити 4 мільйони 25 тисяч гривень з місцевого бюджету. Відповідна тендерна документація опублікована на порталі державних закупівель ProZorro.

Зазначено, що бульдозер повинні поставити до 1 грудня, його планують використовувати для роботи на полігоні твердих побутових відходів. Машина потрібна нова, на гусеничному ходу, без простою, у стандартному заводському виконанні, рік випуску не раніше 2021. Бульдозер повинен бути готовий до експлуатації, заправлений технічними рідинами, укомплектований акумуляторною батареєю або декількома, без механічних пошкоджень і слідів корозії. У машині повинно бути додаткове обладнання: бульдозерний тризубий розпушувач, кондиціонер і обігрівач.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківські шляховики хочуть купити кросовер за 740 тисяч гривень

На тендер подалися три учасники, їх остаточні пропозиції склали — 3 мільйони 400 тисяч гривень 2 мільйони 999 тисяч 997 гривень і 2 мільйони 959 тисяч 700 гривень, відповідно. Найнижчу суму запропонувала "Торгово-сервісна компанія", зараз вона чекає рішення замовника.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.