Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

11 червня, 2021 - 15:01

У місті Харківської області сильна злива зруйнувала дороги і затопила будинки

Фото: city-izyum
Найбільше постраждали жителі приватного сектора.

Ліквідувати наслідки негоди комунальним службам допомагали рятувальники.

У четвер, 10 червня, у місті Ізюм Харківської області сильна злива підтопила будинки містян, змила асфальт і зруйнувала дороги. Найбільше постраждали жителі приватного сектора.

"Вчорашня злива, яка супроводжувалася блискавками і громом, завдала чимало шкоди ізюмчанам. Городи жителів Ізюма, які проживають у низині, стоять у воді, У багатьох жителів згоріли роутери для підключення до інтернету. Також згоріли телевізори та інші побутові прилади. Злива зруйнувала тверде покриття дороги у провулку Олександрівському, вода підмила частину тротуарів і пішохідних доріжок. Мікрорайон Верхнього селища вчора тривалий час залишався без світла", — повідомляють "Обрії Ізюмщини".

Щоб ліквідувати наслідки зливи, ізюмські комунальні служби звернулися за допомогою до ДСНС. Виклик рятувальникам надійшов о 21:08.

"З'ясувалося, що водою підтопило три приватні будинки на вул. Муравській. На той момент до подолання наслідків зливи вже приступили три чергових бригади Ізюмського водоканалу, працювало три одиниці техніки. В одному з дворів рятувальники встановили мотопомпу для відкачування води з нього. За допомогою автоцистерни вони відкачали воду також і з гаража у цьому дворі", — розповіли у пресслужбі ДСНС у Харківській області.

Изюм ливень затопил дома
Фото: ГУ ДСНС України у Харківській області

Повідомляється, що тільки з одного домоволодіння було викачано більше п'яти тисяч кубометрів води. Рятувальна операція тривала більше 7,5 годин.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.