Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У місті Харківської області почали реконструкцію спорткомплексу, яку чекали 10 років

ФОТО: пресс-служба ХОГА
Зараз будівельники розбирають чашу басейну.

Спортивний комплекс зможе готувати паралімпійців у комфортних умовах і проводити змагання.

У Балаклії Харківської області стартувала реконструкція спортивно-оздоровчого комплексу "Вимпел". Реалізація проєкту стала можливою завдяки програмі "Велике будівництво". Про це повідомляє пресслужба Харківської обласної державної адміністрації.

У ХОДА розповіли, що дозвіл на виконання ремонтних робіт отримано 13 липня. Зараз на об'єкті активно почали демонтажні роботи. Основну частину коштів на проведення робіт виділили з державного бюджету  — 60 мільйонів гривень, а також до співфінансування приєдналися обласний та місцевий бюджети. До того ж, за словами директора департаменту капітального будівництва ХОДА Сергія Жукова, об'єкт додатково повинен отримати 10 мільйонів гривень субвенції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поблизу Харкова почали будувати новий фізкультурний комплекс

Реконструкцію дитячо-юнацького спортивно-оздоровчого комплексу місцеві жителі чекали не один рік. Так, через аварійний стан басейн закрили 10 років тому. Розробку проєкту реконструкції почали ще у 2016 році, але не було фінансування.

Представник підрядної організації Денис Назимов розповів, що на об'єкті щодня працюють від 30 до 40 будівельників. Зараз виконуються демонтажні роботи: будівельники розбирають чашу басейну. Після цього перейдуть на зовнішні види робіт і почнуть підготовку ліфтових шахт.

ФОК Балаклея
ФОТО: пресслужба ХОДА.

За словами директора спортивного комплексу "Вимпел" Ростислава Кравчука, після реконструкції потужність спортивного закладу буде від 200 осіб на годину. Також у закладі облаштують всі умови інклюзії. У триповерховій будівлі спорткомплексу планують встановити два ліфти.

"Для нас паралімпійський спорт —  не на останньому місці. Тепер ми зможемо приймати змагання також із паралімпійських видів спорту обласні та регіональні. До цього людей на візках ми піднімали на руках. Після реконструкції у нас буде працювати ліфт, який буде доставляти людей у спортзал і басейн. Завдяки створенню умов інклюзії ми зможемо відкрити секції для людей з інвалідністю", —  пояснив Ростислав Кравчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У місті Харківської області з'явився новий спортивний об'єкт з басейном

Раніше KHARKIV Today писав, що заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Роман Семенуха поспілкувався з харківськими спортсменами, які претендують на участь у XVI літніх Параолімпійських іграх-2020. XVI літні Паралімпійські ігри у Токіо стартують у День Незалежності України, 24 серпня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.