Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У місті Харківській області завершили реконструкцію Палацу культури

Фото: ХОГА
Будівля тепер має новий вигляд.

На будівлі відновили всі елементи фасаду та покрівлю, а також передбачили всі умови інклюзивності.

У Лозовському Палаці культури відновили усі елементи фасаду. Роботи завершили наприкінці листопада. Реконструкція будівлі проводилася у рамках Програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво". Про це розповіли у пресслужбі Харківської обласної державної адміністрації.

"На об'єкті використано вентильований фасад із сучасних матеріалів. Також відновлено покрівлю з використанням технології мембрани", — розповів директор департаменту капітального будівництва Харківської ОДА Сергій Жуков.

Повідомляється, що роботи у Палаці культури розпочалися ще у 2019 році, а сама будівля не ремонтувалася понад 40 років. Під час проведення робіт жителі міста продовжували відвідувати Палац.

Лозовая Дворец культуры
Фото: ХОДА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У 2022 році за програмою Зеленського відремонтують дві лікарні у Харкові

"Додатково для виконання норм щодо інклюзивності було змонтовано ліфт, який допомагатиме маломобільним групам населення відвідувати цей заклад. Також відновили елементи благоустрою ті відремонтували деякі частини внутрішніх приміщень", — сказав Сергій Жуков.

Раніше KHARKIV Today писав, що у Харківській області будують енергозберігаючий фізкультурно-оздоровчий комплекс. Площа майбутнього ФОКу становитиме понад 1300 квадратних метрів. Зараз на об'єкті зводять стіни і викладають внутрішні перегородки з цегли, а також готують опалубку.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.