Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У місті Харківській області відремонтували дорогу до лікарні

Фото: ХОГА.
Ремонт під'їзного маршруту до Богодухівської ЦРЛ провели цього року.

Загальна довжина оновлених доріг понад три кілометри.

У Харківській області відремонтували дорогу до центральної районної лікарні у Богодухові. Роботи на дорогах О-210411 і С210435 виконані у рамках Програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".

Так, автодорога Богодухів — Павлівка — Гути має загальну довжину 11,4 кілометра, а під'їзд до села Павлівка — три кілометри. Ці дві дороги є складовими під'їзного маршруту до Богодухівської ЦРЛ. Про це повідомляє пресслужба Харківської обласної державної адміністрації.

"Ця дорога є дуже важливою для населеного пункту Богодухів, адже вона з'єднує місто з центральною районною лікарнею, через неї пролягає під'їзд до опорної школи", — пояснив директор ДП "Дороги Харківщини" Ігор Турченко.

Богодухов дорога, больница
Фото: ХОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нова розмітка з'явилася на мосту у Харківській області

Повідомляється, що на дорогах повністю замінили дорожню основу та уклали два шари асфальтобетонної суміші, нанесли дорожню розмітку, замінили знаки та провели зміцнення обочин. Роботи на ділянках розпочали у травні цього року, а завершили вже у серпні.

Раніше KHARKIV Today писав, що у 2022 році за програмою Зеленського відремонтують дві лікарні у Харкові. Обіцяють, що це буде глобальна реконструкція, а не ремонт в одному корпусі. Про це під час робочої поїздки до Харківської області повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.