Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У міськраді розповіли, коли у будинку на вулиці Культури відновлять комунальні послуги

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
вода, кран. Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
У під'їздах, які не постраждали, вже є світло та холодна вода.

Найдовше мешканцям будинку на вулиці Культури, 10 доведеться чекати на підключення тепла та газопостачання.

У перших трьох під'їздах будинку вже з'явилися світло та холодна вода. Йдуть роботи щодо відновлення подачі тепла. Про це повідомив перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак.

"Наразі відновлено у перших трьох під'їздах, які були відключені на час гасіння пожежі від електропостачання, також забезпечено холодне водопостачання. Сьогодні зранку йдуть роботи з відновлення теплопостачання у цих трьох під'їздах. Хочу зазначити, що саме під час пожежі було завдано збитків безпосередньо системі центрального постачання тепла, тому що всі ці комунікації перебували безпосередньо на покрівлі цього будинку, сьогодні теплопостачання у цих під'їздах буде відновлено. Наступної доби буде забезпечено виконання робіт з відновлення теплопостачання у постраждалих під'їздах. Газопостачання — ведуться роботи з обстеження і на сьогодні служби також обіцяють відновити постачання перших трьох під'їздів і надалі буде подано подачу газу до 4 і 5 під'їздів цього будинку", — розповів чиновник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Стояли і думали, стрибати чи ні". Мешканці будинку, що горів, повертаються до квартир

За гроші з бюджету міста планують відновити покрівлю, також допомогу обіцяють надати мешканцям квартир.

"Міська рада зараз формує перше обстеження квартир. Ми будемо дивитися, яка сума, і які саме роботи, і яких збитків завдано. Для цього ми плануємо надання матеріальної допомоги з міського бюджету", — повідомив Новак.

За словами чиновника, будинок на вулиці Культури, 10 збудували у 1935 році, перші три під'їзди 5-поверхові, останні два — 6-поверхові. Покрівля будинку була із шиферу, перекриття — дерев'яні.

"Зараз тільки розпочали обстеження (покрівлі) наші фахівці. Вони зроблять розрахунки та нададуть до міськради. Незалежно від того, скільки потрібно грошей, ці роботи будуть виконані за рахунок бюджету міста. Буде споруджено спочатку тимчасову покрівлю. Далі проводитимуться вже відновлювальні роботи" , — пояснив перший заступник Харківського міського голови.

Нагадаємо, покрівля у будинку на вулиці Культури,10 загорілася о 00:38. Пожежники врятували сімох людей і вивели на свіже повітря з небезпечної зони ще шістьох.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.