Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У лікарнях Харківщини оновили операційні столи

Ілюстративне фото: Костянтин Чегринський / KHARKIV Today
Нове обладнання призначене для тривалих операцій.

Нові операційні столи для загальної хірургії можна використовувати для всіх процедур та типів хірургічних втручань.

Для медзакладів Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Одеської, Рівненської та Харківської областей, а також відомчих закладів охорони здоров'я державне підприємство "Медичні закупівлі України" придбало 24 операційні столи. Закупівлю провели за кошти, зібрані через благодійну платформу UNITED24. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоровʼя. 

Ці сучасні операційні столи мають високу функціональність та допомагають проводити оперативні втручання якісно та безпечно для пацієнта і, як наслідок, — сприяють збереженню здоров’я і життя пацієнтів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки лікарень і музеїв зруйнувала Росія у Харкові

"Очевидно, ми розуміємо виклики, які з повномасштабною війною постали перед нами. Тому намагаємося закуповувати модерне обладнання — для порятунку життів українців. Так, згадані операційні столи є багатофункціональними. Мобільна основа столу забезпечує максимальний комфорт лікарю та пацієнту. Регулювання висоти може здійснюватися гідравлічною системою. Завдяки чудовим параметрам і широкому діапазону регулювання положень операційний стіл використовується для всіх процедур та типів хірургічних втручань", — пояснила заступниця голови МОЗ із цифрового розвитку Марія Карчевич. 

Окрім того, Kharkiv IT Cluster передав хірургам Харківської обласної клінічної лікарні AR-окуляри для проведення складних операцій.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.