Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У лікарні на Харківщині встановили новий томограф, попередній знищили росіяни

Фото: ХОВА
Міністерство охорони здоров'я придбало обладнання для лікарні в Балаклії.

У Балаклійській лікарні запрацював новий томограф.

Це 32-зрізовий комп'ютерний томограф Aquilion Lightning виробництва Canon, який придбало Міністерство охорони здоров'я України, повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Безумовно, на сьогодні КТ має велике значення для діагностування хворих. Так, наша лікарня має пакет НСЗУ щодо лікування інсультів, у який входить обов'язкова нейровізуалізація – дослідження головного мозку на КТ", — зазначила директорка Балаклійської центральної клінічної районної лікарні Марина Руденко.

За словами директорки лікарні, медперсонал, який працює з новим комп'ютерним томографом, пройшов спочатку навчання. Цього тижня діагностику уже провели майже 50 людям. Як розповіли у ХОВА, у цій лікарні проходити обстеження на комп'ютерному томографі можуть безкоштовно пацієнти стаціонару та люди, у яких є направлення від сімейних лікарів.

Зазначимо, через війну у Балаклійській центральній клінічній районні лікарні пошкоджені майже всі будівлі. За місяць після звільнення міста лікарню почали відновлювати. Медперсонал відновив роботу у січні 2023 року, працював у будівлях, які вціліли та які вже відновили. Наразі у лікарні надають спеціалізовану медичну допомогу в повному обсязі.

Як писав KHARKIV Today, російські окупанти зруйнували лікарню в місті Ізюм та знищили комп'ютерний томограф. Із нього витягли системні плати та інші деталі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.