Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові знижується рівень захворюваності на коронавірус — міськрада

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Одужалих фіксують більше, ніж нових хворих.

Десять днів у Харкові спостерігалося плато із захворюваності на коронавірус (1000 хворих щодня), проте другий день поспіль цифра становить трохи більше 600. До того ж, одужалих — 1284.

За останній тиждень у Харкові знизився рівень захворюваності на коронавірус. Про це повідомила заступниця харківського міського голови з питань охорони здоров’я Світлана Горбунова-Рубан. Чиновниця продемонструвала графік, на якому чітко видно падіння рівня.

"Згідно з тижневим аналізом, маємо таку криву, яка демонструє, що за останній тиждень є зниження захворюваності на COVID. Дуже будемо розраховувати, що не доведеться змінювати напрямок цієї лінії, знижуватимемо обороти із захворюваності на COVID. Про це свідчить і кількість пацієнтів на кисневій підтримці у палатах інтенсивної терапії. Цифри трохи менші, ніж минулого тижня", — сказала Горбунова-Рубан.

Віцемер сподівається, що цифра захворюваності знижуватиметься, кількість одужалих — зростатиме.

"Одужали за добу 1284 жителі. Майже вдвічі більше, ніж захворіло. Дуже розраховуємо на таке співвідношення цифр. Очікуватимемо, що кількість людей, які одужали, перевищуватиме кількість тих, хто захворів. Повторюю як мантру: чекатимемо, як мине цей тиждень,подивимося, що завтра буде", — зазначила Горбунова-Рубан.

Зазначимо, минулої доби до опорних лікарень для лікування коронавірусу в Харкові госпіталізували 40 жителів. Загалом на сьогоднішній день лікування у стаціонарах проходять 1069 пацієнтів, вакцинованих з них 87.

Для порівняння — 3 листопада у Харкові госпіталізували 95 жителів, з них вакцинованих 89. Загалом у лікарнях перебували 1157 пацієнтів.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові та області на 9 листопада зафіксовано 219 132 випадки коронавірусу, 4917 смертей і 178 431 одужання. Минулої доби одужали 1473 жителі Харківської області, у яких підтвердили коронавірус. Нових хворих виявилося менше — 1314.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.