Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові знову перекриють частину Московського проспекту

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Укладатимуть асфальт.

Проїзд обмежать на два дні.

З 07:00 до 21:00 у середу, 18 серпня, буде обмежений проїзд на Московському проспекті (на ділянці від вулиці Богдана Хмельницького до площі Фейєрбаха) при русі в сторону центру. Це пов'язано з укладанням верхнього шару асфальту на проїжджій частині Московського проспекту, повідомили у департаменті інфраструктури Харківської міськради.

З 07:00 до 21:00 у четвер, 19 серпня, обмежать рух транспорту на Московському проспекті (на ділянці від площі Фейєрбаха до вулиці Богдана Хмельницького) під час руху від центру.

На цей період транспорт будуть пропускати вільною від виконання робіт смугою.

Також з 07:00 до 21:00, 18 і 19 серпня, буде заборонено проїзд трамваїв на проспекті Московському і площі Павлівській (на ділянці від площі Захисників України до вулиці Університетської).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові заборонили паркуватися на площі Свободи

Через це трамвай №6 курсуватиме за таким маршрутом: розворотне коло "602 мікрорайон" — Салтівське шосе — провулок Салтівський — вулиця Академіка Павлова — пр Московський — вулиця Молочна — площа Захисників України — вулиця Плеханівська — вулиця Молодої Гвардії.

Як писав KHARKIV Today, 4 серпня Московський проспект відкрили  для проїзду. З 15 серпня рух трамваїв відновили на Московському проспекті, площі Конституції, площі Павлівській (від площі Захисників України до вулиці Університетської).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.