Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові збирають кошти на відновлення знищеного окупантами пам'ятника ветерану АТО

Фото: Галина Куц
Збір коштів оголосили в ХНУ ім. Каразіна.

Могила Мирослава Мисли знаходиться у селі Волохів Яр, яке було окуповано в лютому. У перший день окупації загарбники розбили надмогильний пам'ятник.

Благодійний фонд Kharkiv Karazin University Foundation оголосив про збір коштів на відновлення розбитого російськими окупантами пам'ятника ветерану АТО Мирославу Мислі. Про це повідомили у Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна, випускником якого був Мирослав Мисла.

"У роковини його загибелі делегація Каразінського університету відвідувала пам'ятник Мирославу Мислі у селі Волохів Яр Чугуївського району та вшановувала пам’ять загиблого. Під час окупації села, що поблизу Балаклії, росіяни розбили пам’ятник українському герою. Але їм не знищити історичну пам'ять, національну свідомість та ідентичність українського народу. Ми пам'ятаємо кожного українця, який ціною власного життя виборював територіальну цілісність і незалежність нашої держави, та відбудуємо все, що зруйнував агресор", — зазначили у ХНУ ім. Каразіна.

Охочі долучитися до відновлення пам'ятника Мирославу Мислі можуть відправляти кошти за реквізитами:

  • Найменування одержувача: БО ФХКУ
  • Код одержувача: 44861512
  • Назва банку: АТ КБ "ПриватБанк"
  • Рахунок одержувача у форматі IBAN: UA393515330000026006035900660
  • Валюта: UAH
  • Призначення платежу: "Благодійна пожертва на відновлення пам'ятника Мислі М."

Нагадаємо, Мирослав Мисла народився 4 липня 1992 року в селі Приборжавське Закарпатської області, згодом родина переїхала на Харківщину.

У 2014 році Мирослав Мисла закінчив історичний факультет Харківського національного університету ім. Каразіна, був активним учасником Революції Гідності, входив до лав Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та Всеукраїнської громадської організації "Сокіл".

Мирослав Мисла воював під час АТО у складі батальйону "Січ". Із 2015 служив в окремій штурмовій бригаді "Карпатська Січ" у складі 93-ї окремої механізованої бригади. Виконував бойові завдання у селі Піски, в районі Донецька. Брав участь у боях за Донецький аеропорт. Після виведення 93-ї бригади з зони АТО закінчив офіцерські курси. Восени 2016 року повернувся до служби, обороняв Луганську область. 2 жовтня 2016 року загинув у званні офіцера ЗСУ на Луганщині.

Як писав KHARKIV Today, кошти на відновлення пам'ятника Мирославу Мислі також збирає Харківська обласна організація ВО "Свобода" разом із Харківським осередком ВГО "Сокіл".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.