Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові затримали "еколога" окупантів

Фото: ДБР
Зрадник раніше працював поліцейським в Ізюмі.

На "посаді" чоловік агітував жителів Ізюма ставати на бік загарбників.

Колишній правоохоронець під час окупації Ізюма працював у місцевій окупаційній адміністрації начальником відділу природних ресурсів та екології. Після деокупації він почав ховатися, його затримали у Харкові. Про це повідомили у Державному бюро розслідувань.

"Чоловік почав домовлятися з росіянами одразу після того, як вони окупували місто. Він виторгував собі посаду начальника відділу природних ресурсів та екології місцевої окупаційної адміністрації. Аби догодити загарбникам, він особисто зустрічався із місцевими мешканцями та вмовляв їх так само працювати на ворога, обіцяючи, що "посад вистачить всім", — розповіли у ДБР.

Крім того, чоловік займався інвентаризацією водних об'єктів, а також шукав власників ставків та озер в Ізюмі, з яких хотів збирати "данину".

Чоловікові оголосили підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацію майна.

За інформацією Харківської обласної прокуратури, чоловік, про якого йде мова, до війни був  поліцейським відділу реагування патрульної поліції Ізюмського районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Харківській області. Йому — 36 років. На бік окупантів перейшов улітку 2022 року. Наразі він перебуває під вартою.

держзрада

держзрада

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.