Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові замовили додаткову експертизу будинків, які збираються знести

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Експертизу будуть проводити трохи більше місяця.

Комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Харківській області ухвалила рішення щодо демонтажу трьох будівель у центрі міста, наразі проводиться повторна експертиза.

Харківська міська рада замовила проведення інструментальної експертизи щодо стану будинків по вулиці Свободи 11/13,  Мироносицькій, 34 і Мироносицькій, 32 (Київський район). Експертизу вже проводять, на її проведення потрібно близько 40 днів. Після завершення експертизи будуть опубліковані результати. Про це пише "Об'єктив".

"Було рішення, яке затвердила Рада оборони щодо неможливості відновлення цих будинків. Зараз я звернувся, щоб пройшла інструментальна експертиза, — сказав Терехов. — Візуально якийсь будинок більш постраждав, якийсь менш. Все залежатиме від того, що дасть нам інструментальна експертиза. Є такі руйнації, які несумісні з подальшою експлуатацією. Це стосується всіх будинків, які отримали значні руйнації, і на Північній Салтівці, і в інших районах".

Як писав KHARKIV Today, регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області ухвалила рішення щодо демонтажу будинків по вулиці Свободи 11/13, Мироносицькій, 34 і Мироносицькій, 32 (неподалік Будинку рад). Ці будинки зазнали значних пошкоджень під час ракетних атак у 2022 році.

Однак мешканці цих будинків не згодні з рішенням. Вони знайшли купу помилок і значні порушення в актах обстеження та у висновках експертизи й готові звертатися до прокуратури зі скаргами, якщо їх не почують.

У квітні Ігор Терехов пообіцяв, що у разі демонтажу цих будинків усім мешканцям нададуть житло у цьому ж районі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.