Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові замінили понад 1000 обстріляних сміттєвих контейнерів

Ілюстративне фото: Харківська міська рада
За час війни обстрілами пошкоджено 1100 контейнерів.

Співробітники комунального підприємства перевіряють побутові відходи на наявність небезпечних предметів та розтяжок.

З початку війни у Харкові пошкоджено близько 1100 євроконтейнерів для збору побутових відходів, близько 300 з них — на Салтівці. На сьогодні замінені усі пошкоджені контейнери. Про це повідомив KHARKIV Today прессекретар комунального підприємства "Комплекс з вивозу побутових відходів" Сергій Мирошниченко.

"Замінено всі. Це було зроблено з оборотного резерву підприємства та за рахунок ремонту того, що можна було відремонтувати. Заміна велася в міру надходження. Оборотний резерв — це загальний резерв підприємства. Це і частково можуть бути якісь запасні контейнери нові, й відновлені контейнери, відремонтовані там, де можна відремонтувати", — пояснив Сергій Мирошниченко.

Як зазначили у КП "Комплекс з вивозу побутових відходів", щоденно на маршрути у Харкові виїжджає 140 одиниць спецтехніки цього підприємства. З початку війни вивезли 423 000 кубометрів твердих побутових відходів та 123 000 кубометрів великогабаритного сміття.

Усього працівники Комплексу з вивозу побутових відходів очистили близько 400 000 контейнерів та вивезли понад 6800 самосвалів. Зокрема, проводиться прибирання в районах, які найбільше постраждали. Це — Північна Салтівка, ХТЗ, Павлове Поле, Олексіївка, селища Жуковського та П'ятихатки.

"При цьому, екіпажі сміттєвозів та іншої спецтехніки особливу увагу приділяють перевірці на наявність у побутових відходах небезпечних або невідомих предметів, розтяжок", — пояснили у КП "Комплекс з вивозу побутових відходів".

Як писав KHARKIV Today, на Салтівці через обстріли пошкоджено близько 70% контейнерів для сміття. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.