Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Салтівці окупанти пошкодили більшу частину контейнерів для сміття

Фото: Харківська міська рада
У Харкові очікують на надходження нових контейнерів.

Співробітники КП "Комплекс з вивозу побутових відходів" ремонтують пошкоджені контейнери.

На Салтівці через обстріли пошкоджено близько 70% контейнерів для сміття. Всього по Харкову сотні пошкоджених контейнерів. Про це повідомили у Харківській міській раді з посилання на комунальне підприємство "Комплекс з вивозу побутових відходів". Багато з них відновити всже не вдасться.

"Якщо це можливо, контейнер відновлюють, але деякі з них не підлягають ремонту — вони розірвані та простріляні", — пояснили на підприємстві.

Крім пошкоджених контейнерів, ремонтують зношені. Як повідомили у міськраді, днями підприємство замінило два бункеровози. Старі тимчасово вилучили, аби запобігти руйнації дна через вологу, та відремонтували, готуються до встановлення на місця. Також буде надходження нових сміттєвих контейнерів.

"Зараз підприємство очікує на надходження нових контейнерів. Коли їх отримаємо, одразу встановимо на вулицях Харкова", — зазначив директор КП "Комплекс з вивозу побутових відходів" Олексій Артикуленко.

мусор

Як писав KHARKIV Today, раніше комунальне підприємство "Комплекс з вивозу побутових відходів" пропонувало об'єднанням співвласників багатоквартирного будинку, житловим кооперативам і житлово-будівельним кооперативам укласти з ним договори про вивіз сміття, оскільки приватні фірми не виконують свої зобов'язання з вивезення сміття.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.