Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янам пропонують укласти договори про вивіз сміття

Сміття у Харкові вивозить КП "Комплекс із вивозу побутових відходів", приватні фірми не працюють.

Приватні фірми не виконують свої зобов'язання з вивезення сміття.

Комунальне підприємство "Комплекс із вивозу побутових відходів" пропонує об'єднанням співвласників багатоквартирного будинку, житловим кооперативам і житлово-будівельним кооперативам укласти з ним договори про вивіз сміття. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на КП "Комплекс із вивозу побутових відходів".

"У Харкові багато несанкціонованих звалищ, які утворилися через те, що приватні фірми-підрядники не виконують свої зобов'язання. Ці звалища ми прибираємо, але хочу попередити такі несумлінні фірми про відповідальність. І запропонувати ОСББ, ЖК і ЖБК укласти договори про надання послуг щодо поводження з твердими побутовими відходами з нашим комунальним підприємством, яке з перших днів війни продовжує сумлінно виконувати свої зобов'язання", — зазначив директор КП "Комплекс із вивозу побутових відходів" Олексій Артикуленко.

За інформацією Артикуленко, тільки з 9 по 15 червня співробітники КП "Комплекс із вивозу побутових відходів" вивезли понад 58 тисяч кубометрів побутових відходів усіх видів.

У комунальному підприємстві нагадали: оплата послуг більше не здійснюється через "Мегабанк". Сплатити за комунальні послуги з вивезення сміття можна на сайті КП, через "Приват 24", Monobank та Ощад 24/7.

Як писав KHARKIV Today, у квітні мер Харкова Ігор Терехов пообіцяв списати заборгованість харків'ян  з 24 лютого за комунальні послуги, що надаються містом — опалення, водопостачання, вивезення сміття та прибирання прибудинкової території. Заборгованість з газо- та електропостачання списувати не будуть, оскільки ці послуги надають не комунальні підприємства. Проте пільговий період закінчився 31 травня, з 1 червня знову потрібно оплачувати нарахування.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.