Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові заборонять рух транспорту через нічний марафон

Фото: Харьковский горсовет
Заборона буде діяти у суботу.

Деякі автобуси змінять маршрут, трамвай №12 курсувати не буде.

З 19:30 до 22:00 19 червня заборонять рух транспорту по узвозу Клочківському — на ділянці від вулиці Клочківської до площі Свободи і по проспекту Незалежності — від вулиці Юри Зойфера до узвозу Клочківського. Це пов'язано з проведенням міжнародного ралі-марафону VI United Super Special Race. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на департамент інфраструктури.

У цей час автомобілісти зможуть об'їхати закриту ділянку по прилеглих вулицях — Клочківській, Космічній, Ромена Роллана, проспекту Незалежності, вулиці Ромена Роллана, площі Свободи.

Автобуси №97е, 270е, №278е і №303е змінять маршрут і курсуватимуть так:

№97е, 270е: Новоіванівський міст - вулиця Клочківська - вулиця Космічна - вулиця Ромена Роллана - вулиця Культури - проспект Науки - площа Свободи - станція метро "Держпром";

№278е: вулиця Клочківська - вулиця Космічна - вулиця Ромена Роллана - проспект Незалежності і далі за маршрутом;

№303е: вулиця Клочківська - вулиця Космічна - вулиця Ромена Роллана - вулиця Культури - проспект Науки - станція метро "Наукова".

Через заборону руху по узвозу Клочківському, проспекту Незалежності, вулиці Тріклера, Маяковського і Мироносицькій (ділянка від вулиці Маяковського до вулиці Весніна) трамвай №12 не ходитиме.

Як писав KHARKIV Today, 19 червня у Харкові пройде нічний напівмарафон на дистанціях 21,097, 10 і 5 кілометрів. Видавати стартові пакети почнуть з 18:00, старт першої дистанції — о 20:00.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.