Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

12 травня, 2021 - 11:09

У Харкові за вбивство бездомних тварин заплатять на 40% більше

На евтаназію піде 3 мільйони гривень.

У цьому році планують виловити набагато менше бездомних домашніх тварин, ніж в минулі роки.

У 2021 році в Харкові планують за 3 мільйони гривень виловити і евтаназувати або прилаштувати 1 400 бездомних домашніх тварин. Відповідна тендерна документація опублікована в системі державних закупівель ProZorro, передає Харківський антикорупційний центр.

За їхніми даними, йдеться про вилов 900 бездомних собак, їх утримання і евтаназію або прилаштування і вилов 500 бездомних кішок з явними і очевидними ознаками хвороб або підозрою на їх наявність, утримання і евтаназію або прилаштування. Аукціон має відбутися 25 травня.

"Вилов, утримання і евтаназія або прилаштування однієї домашньої тварини обійдеться приблизно в 2142 гривні. Це значно дорожче, ніж вартість цих послуг у минулі роки. У 2020 році вилов однієї бездомної собаки, її утримання та евтаназія або прилаштування коштувало 1302 гривні, вилов котів — 1320 гривень, відповідно. У 2019 — вилов однієї бездомної собаки — 1200 гривень, вилов кота — 1230 гривень, відповідно", — пояснили у ХАЦ.

У ХАЦ уточнили, водночас у 2021 році планують виловити набагато менше бездомних домашніх тварин, ніж у минулі роки.

Нагадаємо, в лютому на сайті президента опублікували петицію з проханням заборонити евтаназію безпритульних тварин у Харкові. На збір підписів є ще три дні. Щоб звернення розглянув Володимир Зеленський під ним має бути 25 тисяч підписів, на даний момент їх 562.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.