Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові вилучили снасті для дайвінгу та риболовлі і сім мільйонів гривень

Фото: Восточное региональное управление ГПСУ
Товари поставляли з Китаю і Росії.

У серпні зловмисників викрили у незаконному виробництві товарів для дайвінгу, через місяць зловили на незаконному постачанні товарів для туризму.

У Харкові викрили схему незаконного постачання товарів для туризму й відпочинку (рибальські знаряддя, спорядження, браконьєрські сітки). Продукцію везли з Китаю і Росії. Під час обшуків на складах вилучили 7 240 000 гривень. Про це повідомили у Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України.

"Продукцію реалізовували через мережу роздрібної торгівлі та спеціалізовані інтернет-сайти без відображення у податкових обліках", — пояснили у Східному регіональному управлінні ДПСУ.

товары
Фото: Східне регіональне управління ДПСУ

Правоохоронці провели чотири обшуки на складах і у місцях незаконної реалізації товарів у Харкові. Крім 7 мільйонів гривень, виявили товари і чорнові записи.

Слідчі порушили кримінальне провадження за ст. 212 (умисне ухилення від сплати податків) Кримінального кодексу України. Як відзначили у Східному регіональному управлінні ДПСУ, фігуранти цієї кримінальної справи потрапляли у поле зору правоохоронців у серпні цього року — їх викрили у незаконному виробництві товарів для дайвінгу, які призначалися для жителів Росії. Тоді у зловмисників вилучили контрафактну продукцію на 23 мільйони гривень.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області виробляли контрафактну сільськогосподарську хімію.

Влітку співробітники СБУ в Харківській області викрили виробництво підроблених засобів захисту рослин та інших видів сільськогосподарської хімії під виглядом торгових марок відомих брендів. Разом з обладнанням вилучили понад 50 тонн готової контрафактної продукції і майже п'ять тонн сировини з Китаю.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.