Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

10 квітня, 2021 - 18:25

У Харкові встановлюють колони нового корпусу онкоцентру

Фото: ХОГА
У 2021 року планують провести роботи першої та другої черги будівництва.

На місці, де будується онкологічний центр, почали роботи з монтажу першої колони нового лікувально-діагностичного корпусу. До цього йшов процес підготовки.

В суботу, 10 квітня, з ходом робіт на об'єкті, які проводять за програмою президента Володимира Зеленського "Велике будівництво", ознайомилася голова Харківської обладміністрації Айна Тимчук.

"Зараз йде монтаж першої колони, від якої залежить вся конструкція нашого об'єкта. У конструкції в середньому 18 виробів. До цього проводили посилення, армування каркаса. Всі ці роботи велися і ведуться зараз", — розповів заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Харнам.

На об'єкті працюють три бригади. Вони продовжують монтувати баштовий кран, з його допомогою будуть встановлювати змонтовані колони.

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

За інформацією директора обласного департаменту капбудівництва Сергія Жукова, в 2021 році на об'єкті розраховують провести роботи першої та другої черги будівництва.

"Плануємо провести роботи з облаштування покрівлі, стінових огороджень, провести скління. Також планується монтаж газової котельні, щоб при додатковому виділенні грошей виконувати внутрішні оздоблювальні роботи і укладати інженерні мережі", — пояснив Сергій Жуков.

На реалізацію проєкту в 2021 році закладено 190 мільйонів 600 тисяч гривень. Це субвенція з держбюджету, гроші Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові готуються підключати новий онкоцентр до електромереж

Як писав KHARKIV Today, раніше Айна Тимчук говорила, що загальний кошторис проєкту практично дорівнює річному бюджету Харківської області, це — близько 3 мільярдів гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.