Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові відремонтують усі постраждалі ресторани McDonaldʼs

Фото: Сергій Болвінов / Facebook
McDonaldʼs в Україні не працюють з 24 лютого.

Мережа McDonaldʼs готується до відкриття в Україні, проте терміни не називають.

За час війни в Україні пошкоджені дев'ять ресторанів швидкого харчування McDonaldʼs, у тому числі в Харкові. Проте потрапити туди, аби порахувати збитки, не можуть через бойові дії. Про це повідомляє Forbes.ua з посиланням на головного виконавчого директора McDonald’s в Україні Юлію Бадрітдінову.

"У нас постраждало девʼять ресторанів. У різній мірі. Ми їх усі будемо ремонтувати. До деяких із них ми ще не мали доступу. Наприклад, у Харкові. Згідно з нашими протоколами безпеки, ми не можемо туди потрапити й оцінити втрати, поки там йдуть бойові дії. Ми однозначно будемо все документувати, збирати інформацію, але скільки це займе часу – невідомо", — сказала Бадрітдінова.

Зазначимо, всього в мережі McDonald’s є понад 40 000 ресторанів, в Україні – 107. З 24 лютого McDonald’s в Україні не працює через небезпеку. Минулого тижня міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що зараз є всі умови для відновлення роботи ресторанів McDonald’s, та МЗС "активно запевняє їх повертатися".

"Декілька тижнів тому ми встановили зв'язок з українським офісом, а після й зі штаб-квартирою  McDonald's у США. Ми також торкнулися цього питання в офіційних контактах з урядом США, адже McDonald's є одним із найбільш відомих американських брендів. Процес рухається", — зазначив Кулеба.

Як пише Forbes.ua, Юлія Бадрітдінова не назвала строки відкриттів ресторанів і відмовилася коментувати перемовини з Міністерством закордонних справ. Проте керівник одного з київських ресторанів McDonald’s розповів, що відкриття закладів може розпочатися з серпня, якщо "будуть узгоджені питання безпеки". За словами Бадрітдінової, зараз у McDonald’s працюють над оновленням протоколів безпеки, відновленням мережі постачань, тренінгами для відновлення знань і навичок людей. Усього у McDonald’s в Україні сьогодні налічується 10 000 працівників.

"Цей процес, поміж іншого, включає перегляд кожної нашої локації на предмет наявності поряд бомбосховищ. Коли звучить сигнал "повітряна тривога", ресторани терміново мають зачинятися, що само по собі є досить непростим процесом, оскільки ресторан – це мінізавод зі складним обладнанням і великою кількістю відвідувачів. McDonald’s не буде працювати під час повітряних тривог", — пояснила Бадрітдінова.

Поки ресторани McDonald’s в Україні зачинені для відвідувачів, вони займаються волонтерством — надають продуктові набори першої необхідності, закупляють обладнання для лікарень та надають іншу гуманітарну допомогу лікарням і громадам.

Як писав KHARKIV Today, 18 квітня окупанти обстріляли центр Харкова. Постраждали багато будинків на вулиці Пушкінській, Мироносицькій. Також було пошкоджено один із ресторанів швидкого харчування мережі McDonald's.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.