Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові відремонтують сквер і встановлять тренажери для воркауту

Фото: Харьковский горсовет
Капітально ремонтувати планують Ново-Баварський сквер.

Після ремонту в сквері з'являться гойдалки, пісочниця і спортивний комплекс "Воркаут". Ремонтувати сквер будуть до кінця 2022 року.

Управління екології та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства Харківської міської ради замовляє послугу з капітального ремонту Ново-Баварського скверу. Відповідний тендер опублікований на сайті державних закупівель ProZorro.

У списку робіт — 204 найменування. Фірма-підрядник демонтує металеві конструкції, бетонні пісочниці, світильники, заллє бетонні фундаменти і змонтує нові конструкції.

У сквері встановлять гойдалки подвійні зі спинками, гойдалки "Гніздо лелеки", гойдалки-балансири гойдалки "Їжачок", "Китеня", канатну піраміду, каруселі, маленьку гірку, будинок-альтанку, пісочницю "Квітка" і велику пісочницю, спортивний комплекс "Воркаут".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'яни просять нове місце відпочинку

На території відремонтованого скверу з'являться потрійні бруси, бруси-прес, тренажери "Хос Райдер", "Лижник", "Жим сидячи від грудей", стіл для настільного тенісу, стенд і баскетбольна сітка, волейбольна стійка. Землю скверу засіють звичайними, мавританськими і партерними газонами.

Аукціон призначений на 8 жовтня. Завершити капітальний ремонт фірма-підрядник повинна буде до 31 грудня 2022 року.

Як писав KHARKIV Today, до кінця 2022 року в Харкові також планують провести капітальний ремонт у парку культури і відпочинку ім. В. Маяковського (розташований біля станції метро "ХТЗ").

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.