Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові відкрили меморіальні дошки загиблим бійцям "Кракена" і тероборони

Фото: Харківська міська рада
Вони знаходяться на фасадах ліцеїв №11 та №74.

У харківських ліцеях №11 та №74 Немишлянського району відкрили чотири меморіальні дошки на честь випускників цих шкіл, що загинули на війні.

Двоє з них воювали у спецпідрозділі Kraken. Ігор Пахомов (позивний — Сімейний) ще у 2014 році приєднався до бригади спеціального призначення "Азов". У 2022 році став бійцем спецпідрозділу Kraken. Загинув 25 березня 2022 року під час визволення села Вільхівка. Дмитро Бражніков (позивний — Длінний) одним з перших пішов воювати, коли росіяни пішли в наступ на Харків. Загинув 1 березня 2022 року внаслідок влучання ракети в будівлю ХОВА.

Олександр Кравченко (позивний — Tokio) після початку вторгнення вступив до лав 225-го батальйону 127-ї бригади сил тероборони. Загинув у вересні 2022 року, звільняючи Харківщину.

Данило Семененко (позивний — Sam) загинув у травні 2022 року, захищаючи Рубіжне. Нагороджений орденом "За мужність"  ІІІ ступеня.

Напередодні нового навчального року у школах Харкова вшановують випускників, що загинули на війні з Росією. На їхню честь встановлюють меморіальні дошки.  

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.